Movie-Based Game

Získejte pocit, že jste detektiv s hrou podle filmu Detektiv Pikachu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pokémoni byli po celá desetiletí oblíbenci mnoha mladých lidí. Pokemon Go se svou jedinečnou hratelností před několika lety ovládl svět. Pikachu je dlouho oblíbenou postavou po celém světě. Na druhou stranu, lidé si Pikachua znovu zamilovali po uvedení filmu Pokémon Detective Pikachu. Tvůrci her toho naopak využili a vytvořili hru podle filmu Detective Pikachu. Přečtěte si více o hře a jejích funkcích v článku!

O hře

Detective Pikachu je hra plná skrytých záhad, které je třeba objevit, díky čemuž je to napínavé dobrodružství. The Pokemon Company vydává hru, která je vytvořena Creatures Inc. a prodávána společností Nintendo. Hra je součástí série Pokémon a zaměřuje se na filmové vyprávění, přičemž hráči spolupracují s Pikachu při řešení podivných případů. Ve srovnání s anime Pokémon je vizuál poutavý a působí realistickým dojmem.

Detective Pikachu

Děj detektiva Pikachu

Pikachu není považován za nejmocnějšího Pokémona, přesto jeho chytrost neustále vítězí nad svými protivníky. Hra se odehrává v říši, kde má každý svého Pokémona. Otec Tima Goodmana, který pracoval s Pikachu, umírá a Pikachu se stává Timovým Pokémonem. Pikachu je mluvící Pokémon, kterého Tim jen slyší. Později v příběhu se vydávají na výpravu, aby společně vyřešili záhady, aby zachránili své město před zlými budovami ve městě.

Hra detektiva Pikachu

Jak již bylo řečeno, hra je dobrodružnou hrou plnou vyšetřovacích činností, které mnoho zvídavých hráčů miluje. Pikachu je ovládán umělou inteligencí, zatímco hráči mohou ovládat pouze postavu Tima Goodmana. Z pohledu třetí osoby se hráči připojí k Pikachu na dobrodružství, aby vyřešili četné záhady.

Oba protagonisté řeší záhadu procházením se po městských lokacích, hledáním možných stop a konverzací s lidmi a různými Pokémony, aby se dozvěděli další informace. Hra má také filmový nádech se zábavnými a interaktivními liniemi, které udrží hráče v záběru a baví je po celou dobu.

Detective Pikachu

Celkový dojem

Navzdory tomu, že se jedná o 2D hru, se této hře daří poskytovat vysoce kvalitní grafiku a zvuky, což umožňuje hráčům ponořit se do světa Pokémonů. Záchytné body je příjemné najít během hry interakcí s různými postavami, které poskytují další pohled do světa Pokémonů a umožňují hráčům porozumět hře více. Pokud máte rádi Pokémony a chcete se cítit jako detektiv, tato hra může být pro vás to pravé.

Připravte se tedy na překonání výzev a řešení záhad s Pikachu a vydejte se prozkoumat a zachránit svět Pokémonů.

Write A Comment